Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji na stronie polityki prywatności !

HUTA ŁABĘDY S.A. na targach TUBE & WIRE

HUTA ŁABĘDY S.A. była jednym z 1300 wystawców z całego świata, którzy 16-20 kwietnia 2018 r. wzięli udział w międzynarodowych targach „Tube & Wire” w Düsseldorfie. To największa i najbardziej prestiżowa w branży rurowo-stalowej impreza wystawienniczo-handlowa na świecie. Stoisko HUTY ŁABĘDY S.A. zostało umiejscowione w najważniejszej i najczęściej odwiedzanej hali.

- Zamierzamy maksymalnie wykorzystać pobyt na targach. Spotkania, które tam odbyliśmy i ustalenia otwierają możliwości ekspansji na nowe rynki oraz pozwalają tworzyć plany nowych kierunków sprzedaży, przede wszystkim poza granice UE – mówi Wojciech Siudyła, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu i Produkcji HUTY ŁABĘDY S.A. – Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów i wzmocniliśmy już istniejące relacje biznesowe – dodaje.
HUTA ŁABĘDY S.A, która uczestniczyła w tej imprezie już po raz drugi, zaprezentowała ofertę w zakresie rur przewodowych i konstrukcyjnych przeznaczonych dla różnych sektorów, jak również w zakresie profili giętych na zimno zamkniętych.
- Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród zwiedzających, a nasza kompleksowa oferta spotkała się z szerokim zainteresowaniem wśród potencjalnych odbiorców. Odwiedziło nas znacznie więcej osób niż w trakcie poprzedniej edycji Targów, bo postrzegają nas jako poważnego gracza na rynku rurowym, oferującego produkty najwyższej jakości – wyjaśnia Wojciech Siudyła.
Targi „Tube & Wire” to pierwsza impreza, podczas której HUTA ŁABĘDY S.A. mogła pochwalić się uzyskaniem certyfikatu uprawniającego do oznaczania rur monogramem American Petroleum Institute (API). Certyfikat pozwala na zdobycie nowych rynków poza Unią Europejską, m.in. w USA.
Poza wymiarem prestiżowym targi w Düsseldorfie miały charakter biznesowy. Szereg spotkań i rozmów z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami z Polski, Europy i świata, niewątpliwie przełoży się na rozwój relacji handlowych.
Międzynarodowe targi „Tube & Wire” w Düsseldorfie odbywają się cyklicznie co dwa lata. W tegorocznej edycji brało udział 1300 wystawców z całego świata, a łączna powierzchnia wystawiennicza wyniosła ponad 50 tys. m kw.

Grupa Kapitałowa