Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji na stronie polityki prywatności !

Ciepłownicy w Hucie Łabędy

Grupa ciepłowników z całej Polski przyjechała do HUTY ŁABĘDY S.A. poznać zakład i zobaczyć najnowocześniejszą w Europie linię produkcyjną rur. To jedna z branż do której Huta Łabędy kieruje swoją ofertę.

Wizyta w gliwickim zakładzie była jednym z punktów dwudniowej konferencji poświęconej aktualnym problemom funkcjonowania branży. Organizatorem spotkania była Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie oraz Węglokoks Energia ZCP.

W pierwszym dniu spotkania, 11 grudnia, w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie uczestnicy mogli poznać ofertę Huty Łabędy, którą przedstawił wiceprezes Zarządu HŁ Wojciech Siudyła. Grupę Kapitałową Węglokoks – tworzące ją spółki oraz potencjał i możliwości – zaprezentował prezes Węglokoks ZCP Jerzy Warmuziński.

Dzień później, już na własne oczy, ciepłownicy mieli okazję zobaczyć jak przebiega cały proces produkcyjny rur, na najnowocześniejszej w Europie linii produkcyjnej. Zwiedzili Hutę Łabędy i zapoznali się z pełną ofertą gliwickiego zakładu.

Konferencja była również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami czołowych firm w regionie działających na rynku ciepłowniczym.

Grupa Kapitałowa